עדכון ממטה המאבק הצפוני 21/09/2015

יצאנו למאבק החקלאים באחדות והגמוניה שכמותה לא ראינו שנים, המגזר החקלאי על ענפיו ומגזריו -מושבים וקיבוצים, צומח ובע"ח התייצבנו מאחורי התאחדות חקלאי ישראל והבנו שהגיע העת והשעה לקום ולעשות מעשה.

מאבק לעתיד החקלאות, אשר בסופו הסכם ארוך טווח של 15 שנה איננו עניין של "זבנג וגמרנו" הוא תהליך ארוך, מורכב הדורש שינוי מציאות, שינוי מדיניות.

במציאות של מיעוט חקלאים, תדמית ציבורית שצריכה להשתקם, התמודדות מול גורמי שלטון קשים, בעלי הון עם השפעה ותקשורת חצי אוהדת הסיכוי היחיד לכל זה טמון אך ורק באחדות החקלאים אחרי מנהיגות.

חקלאי העמק מוצאים בהנהגה הנוכחית את היכולות והערכים להציל את החקלאות ולאפשר לנו לקיים חקלאות יעילה ורווחית, ברת קיימא ורב דורית.

אנו סומכים ידינו במאיר צור, ניר מאיר ואבו וילן שיובילו את המאבק.

לאחרונה מתוך מניעים לא ברורים מנסים גורמים לשבש את המאבק, לנכס לעצמם הישגים לא להם ולקשור לראשם כתרים ולקרוא לחקלאים ברחבי הארץ לצאת לפעולות שאינן מתואמות עם התנהלות המשא ומתן ומטה המאבק.

אנו מבקשים לנהוג באחריות ובאיפוק ולהתעלם מקריאות שאינן מגיעות מהתאחדות חקלאי ישראל וקוראים לכלל חקלאים , דווקא עכשיו לשוב ולהתאחד תחת הנהגה אחת, גוף אחד ולצור את הכוח האחד שהחקלאות כה זקוקה לו.

ערב יום הכיפורים תשע"ו, עת לחשבון נפש.

 

 

חתימה טובה

איתם בירגר

 

 

עיצוב, הקמה וניהול אתר זה מבוצע ע"י בוטנסט. כל הזכיות שמורות.